Fd-Grup

Kurumsal

Titan olarak, 1974’te pazara ilk çıktığımızdan bu yana yaptığı her şeyin merkezinde “Performans, Kalite ve Önem” yer aldı. Yaptığımız her ürün, boyacıların daha fazla zaman veya çaba sarf etmeden daha iyi işler yapmasına yardımcı olmak için tasarlandı. Bizim yeniliklerimiz daha hızlı ve daha pratik olması içindir. Burada olma nedenimiz anlamsız ıvır zıvırlar satmak değildir. Yeni ama anlamsız ürünlerden ziyade en yeni ve en faydalı ürünler ortaya koyarız.

FOCUS 500

Kendinden Hava Tahrikli

Sprey boya, vernik ve hatta dezenfetan püskürtme imkanı. Püskürtme malzemesini hızlı ve kolay bir şekilde tek adımda değiştirin. Küçük ve orta ölçekli projelere ideal olarak uygundur.

Hızlı ve kolay renk veya malzeme değişikliklerinin gerekli olduğu küçük konut ve ticari projeler için önerilir.

WallFinish

Esnek WallFinish ön ucu, sadece birkaç hareketle hızlı ve kolay bir şekilde değiştirilebilir. Plug´n spray teknolojisi sayesinde her proje için iyi hazırlanırsınız.

FineFinish

Esnek FineFinish ön ucu, sadece birkaç hareketle hızlı ve kolay bir şekilde değiştirilebilir. Plug´n ‘spray teknolojisi sayesinde her proje için iyi hazırlanırsınız. Tüm standartlar için önerilir […]

İç ve dış cephe boyaları, silikonlu boyalar, lake, vernik, çeşitli endüstriyel boyalarda kullanılır.

IMPACT 410

“Boyundan çok daha büyük işler yapar”

Grenli boyalar hariç, bütün iç ve dış cephe boyalarının, lake, vernik, ince epoksiler ve silikonlu boyaların uygulanmasında kullanılır. Ayrıca poliüretan enjeksiyonda yapabilirsiniz.

Hafif ve Güçlü

Impact® 400, herhangi bir binek aracın bagajına bile kolaylıkla sığabilir ve şantiye içerisinde çok kolay taşınabilir. Ağırlık sadece “13,6 kg”dır. Hafif yapısına rağmen güçlü iskelet sistemi ve döküm gövde, Impact 400 modelinin, tanıtım sloganın ortaya çıkarır.

Önemli 3’lü

• Mekanik Basınç Sistemi
• Heavy-Duty İskelet Sistemi; Daha sağlam ergonomik yapı
• Quad+packings; UHMWPE sızdırmazlık birimleri